LKS Świniarsko - strona nieoficjalna

Ładowanie...

Remis z Librantovią.

• autor: dominik17000, 2013-09-17 14:56

VII Kolejka Librantovia Librantowa - LKS Świniarsko 1:1 (1:1)

Opis w rozwinięciu

Po zdecydowanym zwycięstwie tydzień temu na drużyną Zawady Nowy Sącz, przyszła pora na mecz wyjazdowy  z liderem tabeli, drużyną Librantovi.

Mając na uwadze bardzo trudna sytuacje kadrową ( kilku zawodników z podstawowego składu leczy kontuzję , lub w przyczyn choroby nie mogli zagrać w tym meczu ) była to dla nas bardzo trudna potyczka.

Wobec problemów kadrowych z jakimi się zmagamy ciężko było o jakiś optymizm przed tym spotkaniem.

Ale od początku:

Początek meczy dosyć ostrożny, gra toczyła się z środkowej strefie boiska, ale żadna z ekip nie stworzyła sobie dogodnych sytuacji . W 12 minucie pierwszą składna akcje przeprowadzili zawodnicy gości  i po przepięknym uderzeniu z 20 metrów Daniela Filipa obieli prowadzenie. Tu nadmienić trzeba iż uderzenie było z gatunku nie do obrony.  Taka sytuację podziałała mobilizująco na drużynę Librantovi , która zdecydowani ruszyła do ataku, jednak z tych akcji niewiele wynikało. W 25 minucie  błąd na prawej stronie boiska popełnili zawodnicy LKS-u nikt nie zablokował dośrodkowania, które na raty, ale jednak, zamienili na bramkę zawodnicy Librantowi.

W dalszej części meczu grę prowadziła drużyna gospodarzy ale groźniejsi w kontratakach był goście . A uwagę zasługuję fakt iż w 43 minucie  w polu karny  ewidentnie faulowany był Marcin Bugajski  ,lecz  sędzia  nie dopatrzył się przewinienia zawodnika z Librantowej.

Do przerwy utrzymał się wynik remisowy.

Po przewie obraz gry nie uległ zmianie drużyna  Librantovi częstej atakował , dłużej utrzymywała się przy piłce lecz tak naprawdę niewiele z tego wynikało. Drużyna Świniarska bardzo dobrze rozbijała ataki gospodarzy, i poza kilkoma niegroźnymi strzałami  niewiele się działo, mecz ożywił   się w 75 minucie kiedy to za niesportowe zachowanie ( faul  bez piłki ) z boiska został usunięty zawodnik Librantovi. Od tego momentu gra bardziej się wyrównała , szczególnie w środkowej strefie boiska ,co skutkowała kilkoma groźnymi akcjami pod bramka gospodarzy. Bardzo ładny rajd prawą strona przeprowadził Andrzej Pasiut, lecz minimalnie przestrzelił. W 88 bardzo ładne prostopadłe podanie Bartłomieja Kumora  na czysta pozycje wyprowadziło Andrzeja Pasiut zawodnik Librantowej brzydko fauluje ( oczywiście ogląda czerwona kartka) jednak ratuje swój zespół przed naprawdę groźną sytuacją.

Mecz kończy się wynikiem 1-1 , i jest to sprawiedliwy wynik, drużyna z Librantowej dłużej utrzymywała się przy piłce , prowadziła grę lecz niewiele z tego wynikało, goście zaś skutecznie się bronili, i wyprowadzili kilka groźnych kontr ( tu na pochwałę zasługuję cała linia obrony, która grała bardzo pewnie i w drugiej części meczu nie dopuściła do groźnych sytuacji )

Brawa dla całej drużyny za ambicję oraz walkę

A już w najbliższą niedzielę o godz 11:00 zapraszamy na mecz z LKS Łęka. Emocji nie zabraknie.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

LKS Świniarsko - Zyndram Łącko
Dąbrovia Wielogłowy - LKS Łęka
DunajecStart Nowy Sącz - Zawada Nowy Sącz
Jedność Nowy Sącz - Sokół Stary Sącz
LKS Ubiad - Chruślice Nowy Sącz
Przełęcz Tylicz - Nawoj Nawojowa
Librantovia Librantowa - Budowlani Jazowsko
Zawisza Rożnów - Zuber Krynica Zdrój

Zawisza Rożnów 3:0 LKS Świniarsko
2013-09-29, 17:00:00

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.